Commissie Recr. Biljarten Bollenstreek

 

                             
UITNODIGING GEW. FINALE DRIEBANDEN op 25  April 2018 bij B.v. De Kuip   ADRES RECHTS ONDER  
  Club tenue verplicht                          
Driebanden klein         We spelen met het 2 poule-systeem.        
1e klasse          Gewonnen wedstrijd 2 punten, remise 1 punt, verloren 0 punten  
Bondsnr Naam District Moy. Carm. Poule 1   Poule 2   Finales:        
160015 P.v.Duivenvoorde Duinstreek 0,869 36   P.v.Duivenvoorde   S.A. v.d. Kaa   Nr 1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
203065 S.A. v.d. Kaa Midd. Holl. 0,776 32   W. Rozeboom   M.d. Boer   Nr.2 poule 1 / nr 2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
119277 W. Rozeboom Vlietlanden 0,661 28   C. Kalkman   H. Mur   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
120632 M.d. Boer Liga R.dam 0,585 24                    
217871 C. Kalkman Liga R.dam 0,579 24                    
125385 H. Mur Veen&Rijn 0,521 24                    
                             
                             
2e klasse  Naam District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
218990 R. Landsbergen Duinstreek 0,472 18   R. Landsbergen   E. Quint   Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
237604 E. Quint Veen&Rijn 0,437 18   H.R.v. Raalte   H. Brand   Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
226678 H.R.v. Raalte Midd. Holl 0,417 18   A. Geeve   P.v.d. Beemt   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
229519 H. Brand Liga R.dam 0,408 18                    
120113 P.v.d. Beemt Vlietlanden 0,406 18                    
158650 A. Geeve Liga R.dam 0,394 16                    
                             
                             
3e klasse  Naam District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
214227 K. Klaverkamp Veen&Rijn 0,353 16   K. Klaverkamp   D.v. Wageningen   Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
225922 D.v. Wageningen Liga R.dam 0,324 14   B. Kievits   H.v. Tok   Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
161689 B. Kievits Duinstreek 0,312 14   J.v.d. Vliet   E. Kemperman   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
230097 J.v.d. Vliet Vlietlanden 0,309 14                    
225797 H.v. Tok Midd Holl 0,307 14       Nog even het adres:     B.v. De Kuip      
225577 E. Kemperman Duinstreek 0,227 10                  Greunepad 32      
                           2201 EZ Noordwijk (parkeer plaats)
LET OP: ZAAL OPEN 9.30 UUR AANMELDEN VOOR 9.45 UUR              Voor de Tom Tom Lavendelhof 28
  AANVANG WEDSTRIJDEN 10.00 UUR.           NK DR.b  13 juni waar Nog niet bekend
                             
UITNODIGING GEW. FINALE BANDSTOTEN op vrijdag 20  April 2018 te ( adres rechts onder.)        
  DAGBILJARTEN                          
  Club tenue verplicht         We spelen met het 2 poule-systeem.        
1e klasse          Gewonnen wedstrijd 2 punten, remise 1 punt, verloren 0 punten  
Bondsnr Naam District Moy. Carm. Poule 1   Poule 2   Finales:        
118099 G.v.d. Voort Duinstreek 3,15 75   G.v.d. Voort   C. Kreukniet   Nr 1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
265237 C. Kreukniet Duinstreek 2,83 70   R.d. Groot   F.F. Schröder   Nr.2 poule 1 / nr 2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
127025 R.d. Groot Liga R.dam 2,21 55   W. Roseboom   J.S.v. Capel   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
155801 F.F. Schröder Liga R.dam 2,21 55                    
119277 W. Roseboom Vlietlanden 2,19 55                    
143034 J.S.v. Capel Veen&Rijn 1,998 55                    
                             
                             
2e klasse  District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
213772 P.v. Wijk Duinstreek 1,81 50   P.v. Wijk   J.'t Hart   Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
121337 J.'t Hart Vlietlanden 1,79 45   P. op den Kelder   H.v. Neutigem   Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
150226 P. op den Kelder N.Holl.Midd 1,67 45   L.v. Rutten   C.J. A. Koot   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
163571 H.v. Neutigem Liga R.dam 1,65 45                    
164313 C.J. A. Koot Veen&Rijn 1,47 40                    
246350 L.v. Rutten Liga R.dam 1,31 35                    
                             
                             
3e klasse District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
221321 A. Deutekom Duinstreek 1,06 30   A. Deutekom   B. Koopal   Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
203095 J.J.v.d. Geest Veen&Rijn 0,98 25   J.J.v.d. Geest   J.v.d. Krogt   Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
209242 B. Koopal Liga R.dam 0,86 25   Mw. A.'t Hart   A.v.d. Velden   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
230280 J.v.d. Krogt Duinstreek 0,82 25                    
118938 Mw. A.'t Hart Vlietlanden 0,72 21                      Adres:     Biljartcentrum De Hoog B.v. Ommoord enTediro    
220012 A.v.d. Velden Liga R.dam 0,49 17           Soderblomplaats 2      
                    3069 SB Rotterdam ( Ommoord )  
LET OP: ZAAL OPEN 09.15 UUR AANMELDEN VOOR 9.45 UUR       Locatie Tel. 010-4218176  of  06-50408406
  AANVANG WEDSTRIJDEN 10.00 UUR.           N.K. Bandstoten 7 juni 2018 te Noordwijk
                             
UITNODIGING GEW. FINALE op 10  April  2018  bij  B.v.( Adres: zie rechts onder ).            
  Club tenue verplicht         Jacobswoude                
Libre klein         We spelen met het 2 poule-systeem.        
3e klasse          Gewonnen wedstrijd 2 punten, remise 1 punt, verloren 0 punten  
Bondsnr Naam District Moy. Carm. Poule 1   Poule 2   Finales:        
161638 H.v. Leeuwen Duinstreek 2,53 80   H.v. Leeuwen   W. Pluymert   Nr 1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
223933 W. Pluymert Liga R.dam 2,48 70   E. Quint   S. Teske   Nr.2 poule 1 / nr 2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
237332 S. Teske Duinstreek 2,45 70   W. Kramer   M. Huisman   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
237604 E. Quint Veen&Rijn 2,38 70                    
220630 W. Kramer Vlietlanden 2,06 65                    
224969 M. Huisman Midd. Holl. 1,73 60                    
                             
Libre klein                          
4e klasse  District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
102541 J.v. Duivenbode Duinstreek 1,73 60   J.v. Duivenbode   N.v.d. End   Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
183479 N.v.d. End Veen&Rijn 1,70 60   A. Visman   W. Blok   Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
216718 A. Visman Midd.Holl. 1,66 55   A.v. Dartel   H. Grimbergen   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
212990 W. Blok Liga R.dam 1,62 55                    
207825 A.v. Dartel Liga R.Dam 1,55 55                    
235896 H. Grimbergen Vlietlanden 1,38 50                    
                             
Libre klein                          
5e klasse    District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
224428 M. Geerlings Duinstreek 1,47 50   M. Geerlings   J. Bulk   Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
223088 J. Bulk Veen&Rijn 1,28 45   T.v.d. Sande   H.v. Tok   Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
183428 T.v.d. Sande Liga R.dam 1,20 45   J. Stam   Mw.H.v. Gent   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
225797 H.v. Tok Midd. Holl. 1,23 45                    
220292 J. Stam Veen&Rijn 1,14 40       Nog even het adres: B.v. Jacobswoude    
265433 Mw.H.v. Gent Vlietlanden 0,94 35           Bateweg 78      
                    2481 AN Woubrugge Tel 0172-518082
LET OP: ZAAL OPEN 9.30 UUR AANMELDEN VOOR 9.45 UUR       Wedstrijdleider   Tel 06-57178575
  AANVANG WEDSTRIJDEN 10.00 UUR.                    

 

                             
UITNODIGING GEW. FINALE op 4  April  2018  bij  B.v.( Adres: zie rechts onder ).            
  Club tenue verplicht         Vlaardingen                
Libre klein         We spelen met het 2 poule-systeem.        
1e klasse          Gewonnen wedstrijd 2 punten, remise 1 punt, verloren 0 punten  
Bondsnr Naam District Moy. Carm. Poule 1   Poule 2   Finales:        
167638 F.C. Sammelius Liga R.dam 7,22 160   F.C. Sammelius   P.op den Kelder   Nr 1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
150262 P.op den Kelder Noord H. Mid 5,64 140   R. Warmerdam   C. Kreukniet   Nr.2 poule 1 / nr 2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
152129 R. Warmerdam Veen&Rijn 5,22 130   W. Roseboom   J. Lemmens   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
265237 C. Kreukniet Duinstreek 5,16 130                    
156208 J. Lemmens Liga R.dam 4,48 110                    
119277 W. Roseboom Vlietlanden 4,05 110                    
                             
Libre klein                          
2e klasse  District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
226202 H. Bogaards Duinstreek 3,16 90   H. Bogaards   R.M. Roggeveen   Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
122294 R.M. Roggeveen Veen&Rijn 3,49 90   K. Scheeres   A.v.d. Burg   Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
126164 A.v.d. Burg Duinstreek 3,32 90   H.v. Neutigem   J.'t Hart   Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
226692 K. Scheeres Veen&Rijn 3,27 90                    
121337 J.'t Hart Vlietlanden 2,97 80                    
163571 H.v. Neutigem Liga R.dam 2,61 80                    
                             
Libre klein                          
e klasse    District Moy Carm   Poule 1   poule 2   Finales:        
                    Nr.1 poule 1 / nr.1 poule 2  Win.1e pl./ verl.2e pl.
                    Nr.2 poule 1 / nr.2 poule 2  Win.3e pl./ verl.4e pl.
                    Nr.3 poule 1 / nr.3 poule 2  Win.5e pl./ verl.6e pl.
                             
                Nog even het adres:  The Pitstop      
                    Koningin Wilhelminahaven Noord zijde 2
                    3134 KE        
LET OP: ZAAL OPEN 9.30 UUR AANMELDEN VOOR 9.45 UUR       Vlaardingen Tel 010-2489541
  AANVANG WEDSTRIJDEN 10.00 UUR.           Wedsstrijdleider Tel 06-25032825
                             
                             
Commissie Recr. Biljarten Bollenstreek  |  wedstrijdleider#crbb.nl